درباره ما


گروه چاپ تینی از سال ٨٠ در زمینه مشاوره و انجام طراحی، چاپ و برش انواع استیكرهای تبلیغاتی، صنعتی و تزئینی شروع به كار كرده است.

این مجموعه سال‌ها فعالیت در زمینه چاپ شبرنگ، چاپ مش، چاپ وینیل، چاپ لیبل کاغذی، چاپ لیبل شیشه‌ای، چاپ لیبل پی وی سی، چاپ لیبل ژله‌ای، چاپ استیکر مات و چاپ انواع لیبل‌های امنیتی نظیر چاپ هولوگرام، چاپ برچسب اموال، چاپ لیبل پلی‌کربنات، چاپ لیبل متالایز، چاپ لیبل اسکرچ، چاپ لیبل گچی و چاپ لیبل وید را با موفقیت به انجام رسانیده است.

چاپ تینی با انواع دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته‌ای كه در اختیار دارد، می‌تواند پروژه‌های تبلیغاتی و صنعتی شما را با بهترین كیفیت به اجرا درآورد.

دستگاه‌هایی چون:

چاپ رول با دستگاه MUTOH

این دستگاه، از جدیدترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های ژاپنی بوده که بالاترین کیفیت چاپ را به صورت رول بر روی متریال‌هایی چون وینیل، شبرنگ، مش و بک‌لیت و … ایجاد می‌کند. به وسیله این دستگاه، شما می‌توانید چاپ OUTDOOR را با کیفیت چاپ INDOOR داشته باشید؛ چاپی که در برابر باران، آفتاب و گردو‌غبار کاملا مقاوم است. همچنین این دستگاه قابلیت چاپ عریض با عرض ۱۶۰ سانتی‌متر و طول نامحدود را داراست.

برش استیکر با دستگاه Mimaki

این دستگاه نیز که ساخت کشور ژاپن است، دقیق‌ترین نوع دستگاه کاترپلاتر محسوب می‌شود که می‌تواند تا عرض ۱۲۵ سانتی‌متر با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین خطا، محصول چاپ شده را برش بزند.

چاپ استیکر با دستگاه KONIKA MINOLTA

این دستگاه که نمونه یک دستگاه با کیفیت ژاپنی برای چاپ لیبل‌ کاغدی محسوب می‌شود، قابلیت چاپ تا ابعاد A3 را به صورت شیت و بدون کم شدن ذره‌ای از کیفیت دارد. برای همین می‌توان از آن به عنوان بهترین گزینه برای سفارشاتی که در تعداد کم چاپ می‌شود، نام برد.

لمینیت‌کشی با دستگاه GMP

این دستگاه نوع فوق‌العاده کره‌ای از دستگاه لمینیت‌کشی (چاپ لمینیت سرد) است که باعث می‌شود بتوانید از کارهای خود در برابر رطوبت، فرسایش، گردوخاک و نور محافظت نماید. از قابلیت‌های دستگاه GMP این است که به دلیل داشتن ۴ غلطک، یک سطح فشار نازک و هماهنگ ایجاد نموده که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید یک لایه لمینیت ظریف و یکدست روی کار چاپ‌شده‌تان داشته باشید و جلوه‌ای ویژه به آن بخشید. همچنین مانع از ایجاد جباب بر روی محصول چاپ‌شده می‌شود.

تجهیزات ما

چاپ عریض با دستگاه MUTOH

چاپ عریض

این دستگاه، از جدیدترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های ژاپنی بوده که بالاترین کیفیت چاپ را به صورت رول بر روی متریال‌هایی چون وینیل، شبرنگ، مش و بک‌لیت و … ایجاد می‌کند.

لمینیت‌ کشی با دستگاه GMP

لمینیت‌ کشی

این دستگاه یک نوع فوق‌العاده کره‌ای از دستگاه لمینیت‌کشی (چاپ لمینیت سرد) است که باعث می‌شود بتوانید از کارهای خود در برابر رطوبت، فرسایش، گردوخاک و نور محافظت نماید.

چاپ استیکر با دستگاه KONIKA MINOLTA

چاپ استیکر

این دستگاه یک دستگاه با کیفیت ژاپنی برای چاپ لیبل‌ کاغذی محسوب می‌شود و قابلیت چاپ تا ابعاد A3 را به صورت شیت داشته و بهترین گزینه برای چاپ برچسب به تعداد کم است.

برش استیکر با دستگاه Mimaki

برش استیکر

این دستگاه ساخت کشور ژاپن بوده و دقیق‌ترین نوع دستگاه کاترپلاتر محسوب می‌شود که می‌تواند تا عرض ۱۲۵ سانتی‌متر با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین خطا، محصول چاپ شده را برش بزند.

قدر اعتمادتان را می‌دانیم


علاوه بر تیم متخصص، تکنولوژی جدید و همچنین مواد درجه یکی که در اختیار این گروه قرار دارد، تضمین‌ کیفیت محصول، پایداری به تعهد، زمانبدی دقیق ارسال و رضایت مشتری، همیشه سرمایه و اعتبار اصلی گروه چاپ تینی بود‌ه است.

خرسندی و تداوم همكاری شركت‌ها و مشتریان بزرگ و موفق ما، همواره تضمین و گواه این امر بوده است. در زیر لیستی از مشتریان قدیمی ما قابل مشاهده است:

مشتریان ما

در زمان شیوع کرونا می‌توانید سفارشات خود را به صورت غیرحضوری و در شرایط کاملا بهداشتی تحویل بگیرید