چاپ لیبل علائم ایمنی

چاپ لیبل علائم ایمنی یا علائم هشداردهنده که از انواع چاپ لیبل صنعتی بوده، همان‌طور که از نامش پیداست، مربوط به علائمی می‌شود که قصدشان جلب توجه افرادی است که در موقعیت خاصی قرار دارند و ممکن است با ندیدن آن علائم، سلامتی‌شان به خطر بیفتد. این علائم در معرض دید افراد قرار داشته و با رنگ‌های معناداری سعی در انتقال پیام خاصی دارند.
چاپ لیبل علائم ایمنی و هشداردهنده بر روی متریال‌های خاصی چون شبرنگ (چاپ شبرنگ)، شب‌نما، روزرنگ و کاغذی (چاپ لیبل کاغذی) صورت می‌گیرد. نمونه‌های زیادی از این علائم هشداری را می‌توانید در تابلوهای راهنمایی و رانندگی، پله‌های اضطراری ساختمان‌ها، راهنمای جهت‌ها در سینماها و همچنین کارخانه‌ها و کارگاه‌های ساختمانی‌ای که با دستگاه‌ها و ابزارهای خاصی سروکار داشته و همواره در معرض خطر هستند، ببینید.

انواع لیبل‌ علائم ایمنی

در حقیقت این علائم شامل گروهی از هشدارهای ایمنی می‌شوند که در انواع زیر هستند:
1. علائم ترافیکی
2. علائم ایمنی اخطاری
3. علائم ایمنی بازدارنده
4. علائم ایمنی دستوری
5. علائم اطلاعاتی
6. علائم ایمنی آتش نشانی
7. علائم مورداستفاده در انبارها
8. علائم بیمارستانی و آزمایشگاهی

نکته مهم برای طراحی علائم ایمنی: طراحی علائم ایمنی‌ای که مربوط به وضعیت اضطرار است،‌ نباید شامل هیچ نوع نوشته‌ای بوده و صرفا باید با ساده‌ترین علائم و جهت‌ها، طبق استاندارد‌های تعریف‌شده، پیام را منتقل سازد.

نکته مهم برای نصب علائم ایمنی: برای اینکه علائم شب‌نما (چاپ لیبل شب نما)، توانایی نوردهی کافی در تاریکی را داشته باشند، باید در محلی با نور مناسب نصب شوند.

مجموعه چاپ تینی این توانایی را دارد که چاپ لیبل علائم ایمنی، ترافیکی و هشداری شما را در هر سایز و مدلی که بخواهید و بالاترین کیفیت (درخشندگی بسیار، زمان نوردهی طولانی و دوام بالا)، طراحی (طراحی لیبل) و چاپ نماید.

چاپ لیبل علائم ایمنی