چاپ لیبل صنعتی

در هرجایی که کار می‌کنید، چه یک دفتر کار کوچک باشد و چه یک شرکت و یا کارخانه‌ای بزرگ، شما به انواع چاپ لیبل‌های صنعنتی و امنیتی نیاز پیدا خواهید کرد. در حقیقت لیبل‌های صنعتی گزینه‌هایی هستند که می‌توانند به یکپارچگی کسب‌و‌کار شما کمک کرده و به آن اعتبار ‌بخشند. از کاربردهایی که این لیبل‌ها در صنایع دارند، می‌توان به لیبل‌های مواد غذایی، لیبل‌های آرایشی، بهداشتی و دارویی، لیبل اموال سازمان‌ها، لیبل برخی دستگاه‌های صنعتی و سیستم‌ها، لیبل لوازم یدکی خودروها، لیبل بارکد و هولوگرام اشاره کرد.

گروه چاپ تینی این توانایی را دارد که هر نوع لیبل صنعتی و امنیتی که بخواهید را، بسته به نیاز شما، با کیفیت بسیار بالا، هر تعداد تیراژ و نیز هر سایز، در کمترین زمان ممکن، برایتان چاپ و آماده نماید. سفارش لیبل صنعتی شما به شکل انواع چاپ لیبل متالایز، چاپ لیبل شب نما، چاپ لیبل اسکرچ، چاپ لیبل گچی، چاپ لیبل وید (VOID)، چاپ لیبل کاغذی و … قابل اجرا خواهد بود.

همچنین شما می‌توانید چاپ لیبل‌ صنعتی موردنظر خود را به شکل طلاکوب و یا نقره‌کوب، برجسته (چاپ لیبل ژله‌ای) و نیز سلفون‌کشی‌شده و لمینیت‌کشی‌شده (چاپ لمینت سرد) سفارش دهید. سه گزینه‌ آخر علاوه بر اینکه به لیبل‌ پشت چسبدار شما جلوه و جذابیت خاصی می‌بحشد، مقاومت آن را در برابر رطوبت، نور، گردوغبار و تماس بالا می‌برد.

انواع چاپ لیبل صنعتی

چاپ لیبل‌های صنعتی که در مجموعه ما قابل انجام است، در ۶ گروه زیر جای می‌گیرد که شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک، ضمن آشنایی با فرآیند انجام آن، نمونه کارهای ما را نیز ببینید.

چاپ لیبل صنعتی