برش استیکر

برش استیکر تقریبا آخرین مرحله قبل نصب محسوب می‌شود که می‌توان گفت که هر چقدر کیفیت چاپ بالا بوده باشد، اما در برش آن دقت و ظرافت لازم رعایت نشده باشد، محصول نهایی، جذابییت و چشمگیری لازم را نخواهد داشت. چیزی که مشخص است محصولی که با نیروی انسانی برش بخورد، هیچگاه کیفیت و ظرافت کاری که با دستگاه انجام می‌شود را نخواهد داشت. تمامی طرح‌های چاپ شده‌ای که روی شیشه‌های ویترین فروشگاه‌ها (چاپ استیکر روی شیشه مغازه)، دیوارها (چاپ استیکر دیواری و کاغذ دیواری) و یا ماشین‌ها (چاپ استیکر روی ماشین‌های پخش) می‌بینید، با یک برش زیبا و هنرمندانه توانسته‌اند خودنمایی کنند.

برش استیکر با پیشرفته‌ترین دستگاه

مجموعه چاپ تینی با استفاده از دستگاه کاترپلاتر که برای برش شبرنگ یا وینیل کاربرد دارد، تمامی کارهای شما را در هر شکل (دایره، مربع، بیضی، مستطیل لبه‌گرد و هر نوع شکل خاص) و هر انداره (عرض ۵/. میلی‌متر) به دقت برش داده و در نهایت محصولی شایسته کسب‌و‌کارتان را آماده نصب می‌نماید.

دستگاه کاتر پلاتر یا وینیل کاتر و یا کاتینگ پلاتر که توسط گروه ما مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک دستگاه پیشرفته ژاپنی بوده و این قابلیت را دارد که حتی محصولات چاپی با تیراژ بالا را از عرض ۵/. میلی‌متر تا ۱۳۰ سانتیمتر، با بالاترین دقت و بدون کوچکترین خطا، برش بزند. برش این دستگاه به صورت نیم تیغ یا نیم برش بوده، یعنی محصول شما برش خورده ولی کاغذ پشت برچسب آن نه،‌ برای همین شما می‌توانید کار را به صورت یکدست و رول تحویل بگیرید، که این موضوع مانع به‌هم‌ریختگی سفارش شما می‌شود.

ارائه خدماتی که در زمینه برش استیکر صورت می‌گیرد شامل انواع چاپ از قبیل چاپ مش، چاپ لیبل پلی کربنات، چاپ لیبل پی وی سی، چاپ لیبل شیشه‌ای، چاپ استیکر مات و هر نوع چاپ لیبل صنعتی خواهد بود.

برش استیکر