چاپ برچسب تبلیغاتی

امروزه چاپ برچسب تبلیغاتی که بر روی هر سطح صافی قابلیت چسبیده شدن دارد، بهترین گزینه برای دیده شدن کسب‌و‌کار شماست و باعث می‌شود بتوانید در بهترین حالت ممکن برندسازی و یا تبلیغ محصول جدید خود را نمایید.

در همین راستا شما می‌توانید در چهار مرحله طراحی، چاپ، برش و نصب استیکر، پروژه تبلیغاتی خود را به تیم حرفه‌ای چاپ تینی بسپارید:

مرحله اول

طراحی استیکر و یا طراحی لیبل، از خدمات تخصصی اولیه‌ایست که متخصصان ما بر حسب نیاز کسب‌وکار شما و همچنین متناسب با برندسازی‌تان، توانایی انجامش را به بهترین و جذاب‌ترین شکل ممکن دارند.

مرحله دوم

چاپ استیکر نیز در مجموعه ما، از قدیمی‌ترین خدماتی است که سالهاست مشتریان خود را دارد. تمامی کارهای ما با بهترین کیفیت چاپ و رنگ قابل ارائه بوده و بنا به خواسته شما قابلیت لمینیت‌کشی( چاپ لمینیت سرد) را دارد. این کار هم جذابیت محصول چاپی شما را بالا می‌برد و هم بر ماندگاری آن می‌افزاید. گفتنی است که چاپ برچسب‌های تیلیغاتی به صورت انواع چاپ وینیل، چاپ شبرنگ، چاپ مش، چاپ لیبل شیشه‌ای، چاپ استیکر مات، چاپ بک لیت و … قابل اجرا خواهد بود.

مرحله سوم

برش استیکر که یکی از حساس‌ترین و در عین حال مهمترین مراحل است، در گروه ما با استفاده از دستگاه پیشرفته و به‌روز کاتر پلاتر انجام می‌شود و هر برشی مدنظر شما باشد را، با ظرافت و زیبایی هزچه تمام‌تر انجام می‌دهد.

مرحله چهارم

نصب استیکر در محل، که نیز توسط تیم ما قابل انجام است، از دیگر خدماتی بوده که به شما این امکان را می‌دهد بر روی هرجایی که خواسته باشید، همچون شیشه فروشگاه، اتوبوس، دیواره‌های پله برقی و … طرح موردنظرتان را در هر ابعادی و با دقت و ظرافت بالا نصب نمایید.

انواع چاپ برچسب تبلیغاتی

لیست کامل خدمات ما در این زمینه به همراه نمونه‌کارهایشان، در زیر آمده است:

چاپ برچسب تبلیغاتی