چاپ انواع استیکر کرونا و فاصله‌گذاری اجتماعی

متاسفانه ما در دورانی هستیم که ویروس کرونا جهان را فراگرفته و باعث ایجاد خطراتی جدی برای ما و عزیزان‌مان شده است. اما خوشبختانه به گفته متخصصان و پزشکان، می‌توان با رعایت نکات ساده بهداشتی، از این بحران عبور کرد. شستن دست‌ها، زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از راه‌هایی است که ما را در این میان مصون نگه‌ می‌دارد و کمک می‌کند تا بتوانیم کرونا را شکست دهیم. اما چیزی که ممکن است نگران‌کننده باشد رعایت موارد گفته شده از سمت افرادی است که ما روزانه و ناگزیر به خصوص در محیط کار با آنها در ارتباط هستیم.

از طرفی یادآوری و گوشزد کردن این نکات به تمامی افرادی که با آنها در محیط کار در ارتباط هستیم، کاری سخت و تکراری خواهد بود. برای همین ما می‌توانیم برای پرهیز از این تکرار و گوشزد کردن‌های مداوم، به راحتی استیکرهای مربوط به این توصیه‌های بهداشتی را در هر جایی که محل رفت‌وآمدهای دیگران است، بچسبانیم.

توصیه‌هایی از قبیل رعایت فاصله اجتماعی با دیگران، دست ندادن، جلوی دهان و بینی را موقع عطسه گرفتن، شستن مکرر دستان و … اگر مدام جلوی چشم افراد باشد، خواسته یا ناخواسته آنها را ملزم به رعایت این موارد می‌کند.

چاپ انواع استیکر کرونا

با توجه به آنچه گفته شد چاپ تینی مجموعه‌ای از این استیکرها را طراحی و چاپ نموده (طراحی استیکر کرونا) تا شما با نصب آن در هر جایی که خواستید، بتوانید از ورود ویروس جلوگیری نموده و محیط کاری سالم و عاری از ویروسی را تجربه کنید. چاپ این استیکرها به صورت چاپ وینیل بوده و روی آن‌ها چاپ لمینیت انجام می‌شود، به همین دلیل بسیار مقاوم بوده و شما در هر مکانی که بخواهید (از جمله محل رفت‌وآمد) می‌توانید آن را نصب کنید.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که این استیکرها را به صورت چاپ لیبل شیشه‌ای برای نصب روی شیشه فروشگاه، یا چاپ لیبل ژله‌ای برای نصب روی تمامی سطوح صاف و یا چاپ استیکر حرارتی برای چاپ روی لباس سفارش دهید.

کلیه طرح‌ها در ابعاد دلخواه قابل اجرا می‌باشد

در زمان شیوع کرونا می‌توانید سفارشات خود را به صورت غیرحضوری و در شرایط کاملا بهداشتی تحویل بگیرید