چاپ استیکر تزئینی

امروزه هر چه به سمت دکوراسیون‌های مدرن و شخصی‌سازی شده در منازل می‌رویم، افراد تمایل بیشتری به چاپ استیکر تزئینی پیدا کرده و ترجیح می‌دهند تا محل زندگی، دفتر کار، ماشین و یا اتاق کودکشان را کاملا به سلیقه خود طراحی و دیزاین کنند.

اگر شما نیز می‌خواهید طرح یا عکس خاصی که دوست دارید را، بر روی محل زندگی و کارتان به تصویر بکشید، گروه تخصصی چاپ تینی بهترین گزینه پیش‌روی شماست. متحصصان ما این توانایی را دارند که تصویر اختصاصی شما را با بهترین کیفیت برروی مرغوب‌ترین مواد طراحی (طراحی لیبل و استیکر) و چاپ نموده و هرجا که مایلید، نصب کنند.

همچنین شما می‌توانید از بین صدها طرح جذابی که در آرشیو ما وجود دارد، تصویر موردنظر خود را انتخاب کنید و جلوه خاصی به ماشین، دیوار و سقف اتاقتان و یا دیگر وسایل شخصی‌تان ببخشید. نوع چاپی که بدین منظور انجام می‌شود، می‌تواند شامل انواع چاپ وینیل، چاپ شبرنگ، چاپ لیبل ژله‌ای، چاپ لیبل کاغذی، چاپ استیکر مات، چاپ لیبل شب نما و یا به صورت برش روزرنگ باشد. طرح سفارشی شما شامل هر نوع برش استیکر از قبیل دایره، مربع، چندضلعی و یا انواع برش‌های پیچیده و نا منتظمی که هست، توسط مجموعه ما قابل ارائه خواهد بود.

انواع چاپ استیکر تزئینی

لیست کامل خدمات ما در زمینه استیکرهای تزئینی در زیر آمده است:

چاپ استیکر تزئینی