طراحی لیبل

طراحی لیبل اولین قدمی است که شما قبل از هر چیزی در کسب‌وکار خود به آن احتیاح دارید، آنهم دقیقا چیزی که متناسب با هویت کاری و اهداف تجاری شما باشد. اگر این مرحله به درستی انجام شود، می‌توانید انتظار یک محصول چاپی زیبا و با کیفیت داشته باشید. برای همین در اینجا نکاتی که در انجام این مرحله نیاز است بدانید تا کار نهایی، خوب از آب در بیاید را با شما بازگو می‌کنیم.

نکات کاربردی برای طراحی لیبل

شما می‌توانید خودتان این مرحله را برعهده گرفته و فایل طراحی شده‌ای که می‌خواهید ما برایتان چاپ و برش انجام دهیم را ارسال نمایید. البته فایل ارسالی شما باید دارای مشخصات زیر باشد:

۱.لیبل طراحی‌شده توسط شما بهتر است به صورت خطی (Vector) باشد. چنانچه در فرمت عکس (Bitmap) است حتما حداقل رزولوشن آن ۳۰۰ Dpi باشد.

۲.Mode  رنگی به صورت CMYK باشد و چنانچه به صورت RGB طراحی گردد، احتمال وجود تفاوت رنگی در لیبل چاپ شده بیشتر می‌شود.

۳.باید حداقل دو میلی‌متر به عنوان محدوده نا امن هنگام طراحی لیبل درنظر گرفته شود. محدوده ناامن فاصله بین نوشته های متن تا خط برش است.

۴.برای نوشته‌ها و عناصر سیاه حتما از مشکی چهار رنگ (,C:100 ,M:100 Y:100 ,K:100) استفاده کنید تا مشکی پر رنگتری داشته باشید

۵.بهتر است رنگی که برای خط برش خود در طراحی در نظر می‌گیرید، با رنگ نوشته‌ها فرق داشته باشد.

۶.اگر زمینه کار شما رنگیست، باید رنگ زمینه، ۱ تا ۲ میلی‌متر از خط برش بیرون‌تر باشد، تا کار تمیزتر دیده شود.

 

چنانچه بخواهید می‌توانید طراحی لیبل موردنظرتان را به مجموعه چاپ تینی سپرده تا ما بر طبق اصول طراحی و روش‌های نوین تبلیغات، برندسازی و چاپ، طرح موردنظر شما را به شکلی خلاقانه آماده و چاپ نماییم. هر چاپی از قبیل چاپ وینیل، چاپ استیکر حرارتی لباس، چاپ لیبل ژله‌ای، چاپ آسمان مجازی، چاپ استیکر ماشین، چاپ لیبل کاغذی، و انواع چاپ شبرنگ که مدنظرتان باشد، طراحان حرفه‌ای ما قادر به طراحی آن خواهند بود.

طراحی لیبل