چاپ استیکر اتاق کودک

چاپ استیکر اتاق کودک که یکی از انواع چاپ استیکر تزئینی است و به شکل چاپ استیکر دیواری انجام می‌شود، علاوه بر اینکه برای فرزند دلبندتان ایجاد جذابیت نموده و اتاق او را زیباتر می‌سازد، می‌تواند در رشد و شکوفایی ذهنی‌اش نیز موثر باشد. به یاد داشته باشید که اتاق کودک شما جایی است که او زمان زیادی از بهترین و حساس‌ترین لحظات عمر و رشدش را در آنجا می‌گذراند.

به این منظور شما می‌توانید با توجه به جنسیت و گروه سنی فرزندتان و همچنین روحیه وی، هر طرحی را که خواسته باشید انتخاب نموده و برای چاپ استیکر سفارش دهید. مثلا می‌توانید شخصیت کارتونی موردعلاقه‌اش را چاپ و روی دیوار نصب نمایید. حتی می‌توانید تصویری از خود وی را نیز روی دیوار نمایش داده و یا مفاهیم آموزشی مدنظرتان را به تصویر بکشید. چنانچه بخواهید می‌توانید طرح دلخواه خود را از میان آلبوم و طرح‌های متنوع ما انتخاب نمایید.

انواع چاپ استیکر اتاق کودک

چاپ استیکری که برای نصب در اتاق کودک استفاده می‌شود به صورت چاپ وینیل بوده که قابلیت شست‌وشو دارد. این امر باعث می‌شود تا هر وقت که بخواهید دیوارها را شسته و از ایجاد آلودگی جلوگیری کنید. همچنین بسته به خواسته شما می‌تواند به شکل چاپ استیکر مات یا براق باشد.

مجموعه چاپ تینی با سال‌ها تجربه‌ای که در صنعت چاپ داشته، این توانایی را دارد که چاپ استیکر اتاق کودک دلبند شما را به نحو احسن و با بالاترین کیفیت انجام دهد. چاپ استیکری که توسط این مجموعه انجام می‌شود با دستگاه اکوسالونت صورت می‌گیرد که علاوه بر کیفیت بالایی که دارد، دوستدار محیط زیست و ضد آلرژی می‌باشد. علاوه برآن، ما با دستگاه‌های پیشرفته برش استیکر که در اختیار داریم، می‌توانیم هر برشی که دلخواه شما باشد را، پیاده‌سازی می‌نماییم. چنانچه مایل باشید می‌توانید نصب استیکر را نیز به همکاران متخصص ما بسپارید.

چاپ استیکر اتاق کودک