چاپ استیکر ماشین و طراحی بدنه

یکی از انواع چاپ استیکر تزئینی، طراحی و چاپ استیکر ماشین به طور اختصاصی است. این کار یکی از کارهایی است که شما را متفاوت از دیگران جلوه داده و به وسیله آن می‌توانید ماشین خود را نسبت به سایر مدل‌های مشابه، خاص و ویژه ساخته که در خیابان‌ها جلب توجه کند.

متریال کاربردی در چاپ استیکر ماشین

چاپ استیکر بر روی بدنه ماشین به شکل چاپ وینیل بوده و در مقابل عوامل محیطی نظیر آفتاب، باران و تغییرات دمایی کاملا مقاوم می‌باشد و بیش از ۵ سال ماندگاری دارد. همچنین این قابلیت وجود دارد که هر وقت بخواهید ماشین خود را به راحتی و بدون ترس از کنده شدن کارواش کنید. اگر طرح انتخابی شما صرفا به شکل برش استیکر (بدون نیاز به چاپ) باشد، روزرنگ بهترین متریال انتخابی خواهد بود.

همچنین بهتر است برای افزایش ماندگاری و مقاومت استیکرها در برابر عوامل محیطی از چاپ لمینیت سرد (لمینیت‌کشی) استفاده شود.

در همین راستا مجوعه چاپ تینی با سال‌ها تجربه در زمینه چاپ استیکر ماشین و ماشین‌های پخش (چاپ استیکر ماشین‌های پخش)، آماده است که هر نوع طرح و نوشته‌ای که بخواهید داخل یا روی ماشین‌تان بچسبانید، چاپ و نصب نماید. چنانچه بخواهید متخصصان ما این توانایی را دارند که طراحی استیکر موردنظرتان را به شکل کاملا اختصاصی برای شما اجرا و پیاده‌سازی نمایند. چاپ استیکر در مجموعه ما با استفاده از دستگاه اکوسالونت که بالاترین کیفیت چاپ را دارد، انجام می‌شود. برش استیکر نیز با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های برش (دستگاه کاترپلاتر) در هر شکل و مدلی که بخواهید قابل انجام است.

همچنین متریالی که توسط این مجموعه استفاده می‌شود از با کیفیت‌ترین مواد و جوهرهای موجود در بازار است تا بیشترین زمان ماندگاری را داشته باشد.

چاپ استیکر ماشین