چاپ استیکر روی ماشین‌های پخش

چاپ استیکر روی ماشین‌های پخش کالا، اتوبوس و قطار، یکی از شیوه‌های موثر اما کم هزینه تبلیغاتی است. شما با استفاده از این روش امکان این را دارید که استیکر تبیلیغاتی خود (چاپ برچسب تبلیغاتی) را به طیف وسیعی از گروه هدفتان نشان دهید، چرا که به دلیل متحرک بودن این وسایل و امکان چرخیدن آنها در سطح شهر، جلب‌توجه زیادی ایجاد شده و تازگی بیشتری برای عموم دارد و در نتیجه موجب افزایش آگاهی از برند و فروش خواهد شد.

انواع چاپ استیکر روی ماشین‌های پخش

استیکر‌های روی ماشین‌های حمل بار، ماشین‌های پخش کالا، یخچال‌های صنعتی، اتوبوس، مترو و قطارها به دلیل اینکه مدام در معرض نور، رطوبت، تغییرات دمایی و حتی سایش بوسیله شاخه‌ و برگ‌های درختان هستند، باید از نوع مقاوم‌تر متریال‌های چاپ استفاده شوند. برای این منظور متریال‌هایی چون مش و انواع وینیل ( استیکر شیری، استیکر مات، استیکر شیشه‌ای، روزرنگ و شبرنگ ) بسته به نیاز شما گزینه‌های مناسبی هستند.

مثلا اگر بخواهید از متریالی انتخاب کنید که به نور را از یک طرف عبور داده و دید داشته باشید، باید از چاپ مش استفاده کنید که به صورت شبکه‌ای از سوراخ‌های ریز بوده و این امکان را برای شما ایجاد می‌کند.

چنانچه بخواهید در شب و یا جایی که نور کم هست نیز استیکر چاپی شما مشخص باشد، باید از چاپ شبرنگ استفاده کنید.

در صورتیکه استفاده از رنگ‌های جذاب در طراحی استیکر، برایتان الویت است، از برش روزرنگ باید استفاده کنید.

اگر دید از هر دو طرف برایتان مهم است، چاپ لیبل شیشه‌ای به شما پیشنهاد می‌شود. برای آشنایی بیشتر با متریال‌های مناسب جهت این نوع تبلیغات، به صفحه چاپ وینیل مراجعه نمایید.

هر کدام از متریال‌های نام‌برده را که انتخاب کرده باشید،‌ می‌توانید برای افزایش مقاومت آن در مقابل عوامل محیطی چون رطوبت، تغییرات دمایی، مواد شوینده و … از چاپ لمینیت سرد (لمینت‌کشی) استفاده نمایید.

موضوع دیگری که در این نوع تبلیغات اهمیت دارد، برش استیکر است که ظرافت و دقت در انجام آن، به طرح شما زیبایی صدچندان می‌بخشد.

گروه چاپ تینی با سال‌ها تجربه در زمینه چاپ استیکر روی ماشین‌های پخش، این توانایی را دارد که طرح موردنظر شما را با استفاده از بهترین متریال‌ها و جوهرهای اروپایی، با هر تعداد، اندازه و شکل برشی که بخواهید، به چاپ برساند.

چاپ استیکر روی ماشین‌های پخش