چاپ استیکر لپ‌تاپ

این روزها لپ‌تاپ‌ها، گوشی‌ها و دیگر وسایل دیجیتال نقش پررنگی در زندگی ما داشته و از هر چیز دیگری به ما نزدیک‌تر هستند. برای همین خیلی از ما دوست داریم که با چسباندن یک طرح خاص روی این وسایل، علاوه بر زیبا جلوه دادن آن، به نوعی سبک و عقیده خودمان را نیز به نمایش بگذاریم. بدین منظور چاپ استیکر لپ‌تاپ می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب پیش‌رو باشد.

البته این استیکرهای تزئینی علاوه بر گوشی‌های همراه و لپ‌تاپ‌ها، قابلیت چسبانده شدن بر روی کنسول‌های بازی، کیبوردها، بردهای اسکی و اسکیت و هر سطح صافی که بخواهید را نیز دارند.

انواع چاپ استیکر لپ‌تاپ

استیکر لپ‌تاپ به صورت چاپ وینیل، چاپ پی وی سی و یا چاپ شبرنگ انجام می‌شود که می‌توان برای برجسته‌سازی آن از یک لایه رزین استفاده می‌گردد. چاپ بر روی رزین همان چاپ لیبل ژله‌ای یا کریستالی است که طی فرآیند انجام آن، روی استیکرها لایه‌ای از ژلاتین ریخته شده و آنها را برجسته می‌سازد. چاپ استیکر به این شیوه، علاوه بر افزایش دوام استیکر، آن را سه بعدی و جذاب‌تر می‌سازد.
چنانچه سفارش شما به صورت تخت و غیربرجسته نیز باشد، می‌توان با چاپ لمینیت سرد (لمینیت‌کشی) ماندگاری آن را افزایش داده و ظاهر شکلیل‌تری به آن بخشید.

چاپ استیکر یا اسکین لپ‌تاپ که توسط مجموعه چاپ تینی انجام می‌شود، از کیفیت اعلای چاپ و جوهر برخوردار بوده، میزان چسبندگی بالایی داشته و در مقابل رطوبت و تغییر دما مقاوم است. در همین راستا شما می‌توانید استیکر موردعلاقه خود را از میان هزاران طرح ما انتخاب نمایید. همچنین اگر طرح یا برش خاصی مدنظر دارید (برش استیکر)، می‌توانید فایل آن را برای ما ارسال نمایید تا برایتان چاپ نماییم.

لازم به ذکر است با توجه به بحران کرونا و شرایط پیش‌آمده، چنانچه بخواهید می‌توانید چاپ انواع استیکر کرونا را نیز بر روی لپ‌تاپ خود با هر سایزی که بخواهید سفارش دهید تا دیگر نگران عدم رعایت فاصله اجتماعی از سمت دیگران و نکات بهداشتی نباشید.

چاپ استیکر لپ‌تاپ