چاپ تابلو و استیکرهای نمایشگاهی

یکی از اصلی‌ترین زمینه‌هایی که استیکر مورد توجه قرار می‌گیرد، چاپ تابلو و استیکرهای نمایشگاهی است. همواره در صنعت بازاریابی و تبلیغات، نمایشگاه‌ها جایگاه ویژه‌ای در معرفی برند و فروش داشته و دارند. در این میان هم چاپ استیکر‌هایی با ابعاد بزرگ که به راحتی بتوان آن را بر روی سازه‌های نمایشگاهی و هر سطح صافی چسباند، از اهمیت ویژه‌ای برای صاحبان صنایع برخوردار است.

انواع چاپ تابلو و استیکرهای نمایشگاهی

استیکرهایی که برای تزئین و تبلیغات (چاپ برچسب تبلیغاتی) در دکوراسیون غرفه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند از جنس وینیل، روزرنگ، شبرنگ و مش باشد که هر کدام بسته به نیاز و سلیقه شما، کاربرد خاص خود را دارد.

به طور مثال از چاپ لیبل شیشه‌ای که نوعی وینیل بوده، می‌توانید روی سطوح شیشه‌ای و جاهایی که می‌خواهید از دو طرف دید داشته باشید، ‌استفاده نمایید.

چاپ استیکر مات و براق نیز بسته به جلوه‌ای که می‌خواهید محصول‌چاپی‌تان داشته باشد، گزینه‌های مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای خواهند بود.

چاپ مش نیز برای زمانی است که بخواهید یک طرف استیکر چاپی‌‌تان دید داشته باشد، چرا که مش متریالی است که از سوراخ‌های ریزی تشکیل شده و نور را از خود عبور می‌دهد.

چاپ شبرنگ نیز بهترین گزینه برای مکان‌هایی است که نور کافی در آنجا وجود ندارد و نیاز به رفلکت نور است.

چنانچه بخواهید در طراحی استیکرهای نمیشگاهی خود از عناوین، نوشته‌ها و حروف استفاده کنید، برش روزرنگ انتخاب فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

از آنجایی که متریال‌های فوق نوعی لیبل pvc هستند، همگی ضد آب بوده و در مقابل رطوبت، انواع شوینده‌ها و تغییرات محیطی مقاومت دارند. همچنین به دلیل بالا بودن میزان کشیدگی آنها، پاره نمی‌شوند و انتخاب خوبی در فضاهایی outdoor و مکان‌هایی که باد زیادی می‌وزند هستند.

مجموعه چاپ تینی با سالها فعالیت در زمینه چاپ استیکرهای نمایشگاهی، این توانایی را دارد که طرح موردنظر شما را روی هر جنسی که بخواهید با بالاترین کیفیت، چاپ و یا برش (برش استیکر) بزند. همچنین شما می‌توانید نصب استیکرهای نمایشگاهی خود را با هر ابعاد و تعدادی که باشد به دست متخصصان ما بسپارید.

چنانچه خواسته باشید نیز می‌توانیم با چاپ لمینیت سرد (لمینیت‌کشی) روی محصول سفارشی شما، جلوه ویژه‌ای به آن ببخشیم.

چاپ تابلو و استیکرهای نمایشگاهی