چاپ لیبل‌های امنیتی

چاپ لیبل‌های امنیتی که یکی از انواع چاپ لیبل صنعتی به شمار می‌روند، همان‌طور که از نامشان پیداست، امنیت رابرای فروشندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان در زمینه فروش، ساخت و واردات هر نوع محصولی فراهم می‌آورد. در حقیقت این برچسب‌ها نگرانی صاحبان کسب‌وکارها را در زمینه جعل و تقلب محصولشان و به خطرافتادن سرمایه‌شان برطرف می سازد.
چاپ لیبل‌های امنیتی به دلیل داشتن لایه‌ امنیتی خاص و نوع برش مخصوصی که در طراحی آن به کار می‌رود، راه را بر هرگونه تقلب و جعلی می‌بندد. این برچسب‌ها که شما نمونه‌هایی از آن را در پاسپورت‌ها و یا کارت‌های اعتباری می‌توانید ببینید، به محصول شما هویت داده و کاربردهای گوناگونی دارد.

انواع چاپ لیبل‌ امنیتی

چاپ لیبل‌های امنیتی در چهار مدل رایج زیر کاربرد دارد:

1. چاپ برچسب گارانتی محصول

هر مشتری‌ای تمایل دارد که محصولی که می‌خرد را نو تحویل گرفته و برچسب آکبند بودن آن را خودش باز کند. از طرفی هم تقریبا گارانتی تمامی محصولات، پس از باز شدن برچسب آکبندی آنها، طی مدت زمانی مشخص شروع می‌شود. به همین منظور برچسب گارانتی محصول به تولیدکنندگان و واردکنندگان این امکان را می‌دهد که بتوانند محصول خود را پس از فروش به منظور خدمات دهی کنترل و ردیابی کنند. همچنین با چاپ بارکد بر روی این برچسب‌ها که بیشتر از جنس شبرنگ (چاپ شبرنگ) و گچی (چاپ لیبل گچی) بوده، امکان آمارگیری برای صاحبان صنایع به راحتی فراهم می‌آید.

2. چاپ برچسب اصالت محصول

اگر محصولی دارید که سازنده و یا واردکننده آن هستید و بر روی برندینگ آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید، حتما نمی‌خواهید هیچ کالای مشابه و یا جعلی دیگری با نام و اعتبار شما فعالیت کند.
برچسب‌های اصالت محصول همچون لیبل هولوگرام، دقیقا همین کاربرد را برای شما دارد و فقط شما را قادر خواهد ساخت که آنها را به طور انحصاری روی محصولاتتان بچسبانید. همچنین این برچسب‌ها ظاهر بسته بندی شما را زیباتر جلوه داده و آگاهی از برندتان را افزایش می‌دهند.

3. چاپ برچسب پلمپ محصول

چنانچه به منظور ایجاد درجات بالاتری از امنیت چون محرمانگی، می‌خواهید صندوق، پاکت، اسناد، درب سالن امتحانات، جعبه و یا بسته‌ای را پلمپ کنید می توانید از این برچسب‌ها استفاده کنید. این برچسب‌ها که بیشتر از جنس وید (چاپ لیبل وید)، گچی و لایه‌شونده بوده، بعد از باز شدن، تحت هیچی شرایطی به حالت اولیه باز نخواهد گشت.

4. چاپ برچسب قرعه کشی

خیلی از مواقع کارخانه‌ها، شرکت‌های تولیدی و یا سازمان‌های خاص برای جذب مشتری و یا کارمندان خود، از کوپن‌ها و یا کارت‌های قرعه‌کشی بهره می‌گیرند. در این شرایط برای اطمینان از صحت فرآیند اهدا و ارسال آن به دست فرد مناسب و جلوگیری از تقلب، از چاپ لیبل اسکرچ که به نوعی لیبل امنیتی به شمار می‌آید، استفاده می‌کنند.
این برچسب‌ها در برابر کپی‌برداری و انواع روش‌های رایج تقلب چون حرارت دادن و یا در برابر گاز فرئون قرار دادن، مقاوم بوده و به محض دستکاری آن، باز شده و پیغام مخفی آن که نشان دهنده باز شدن آن است،‌ پدیدار می‌شود.

مجموعه چاپ تینی با سال‌‌ها تجربه در زمینه چاپ انواع لیبل، این آمادگی را دارد که چاپ لیبل‌های امنیتی شما را با بالاترین کیفیت برایتان آماده‌سازی نماید. همچنین این توانایی را دارد هر گونه طراحی لیبل و هر نوع برش استیکر را نیز برایتان به انجام برساند.

چاپ لیبل‌های امنیتی