خدمات

چاپ تینی با سال‌ها تجربه درخشان در صنعت چاپ، این توانایی را دارد که هر نوع خدمت و محصولی که شما در زمینه چاپ استیکر برای تجارت خود درنظر دارید را، اجرا و پیاده‌سازی کند. ما متناسب با خواسته و کسب‌وکار شما برایتان یک پروژه تعریف کرده و به صورت کاملا سفارشی تمامی مراحل ایده‌پردازی، طراحی، چاپ، برش و نصب را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رسانیم.

شما می‌توانید هر تعداد لیبلی که می‌خواهید و با هر سایز و اندازه، چه با کاربرد صنعتی و چه با کاربرد تزئینی، سفارش دهید. تیم متخصص ما در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت و چنانچه بخواهید با ارسال نمونه چاپ، سفارش شما را به انجام خواهند رساند.

کلیه خدماتی که در مجموعه ما قابل ارائه است در ۵ گروه زیر جای می‌گیرد. شما می‌توانید برای آشنایی هر چه بیشتر با خدمات هر گروه و نمونه‌ کارهای مرتبط با آنها، بررویشان کلیک کنید.

در نظر داشته باشید هر یک از محصولات چاپی ما را که انتخاب کنید، قابلیت لمینیت‌کشی (چاپ لمینیت سرد) و سلفون‌کشی روی آن، به منظور بالا بردن مقاومتش در برابر رطوبت، گردوغبار، نور و تماس و نیز افزایش جذابیت بصری، وجود دارد.

در زمان شیوع کرونا می‌توانید سفارشات خود را به صورت غیرحضوری و در شرایط کاملا بهداشتی تحویل بگیرید