چاپ لیبل پلی کربنات

پنل پلی کربنات یا لیبل‌ پلی کربنات که یکی از انواع چاپ لیبل صنعتی است، در حقیقت برچسبی است که بر روی پنل و صفحه کلید دستگاه‌ها چسبانده می‌شوند.

کاربرد چاپ لیبل پلی کربنات

چاپ لیبل‌ پلی کربنات برای کارگاه‌ها و شرکت‌هایی کاربرد دارد که انواع دستگاه‌های صنعتی و الکترونیکی را تولید کرده و به‌منظور قابل استفاده شدن آنها توسط کاربر، نیاز به یک برچسب راهنما روی صفحه کلید آنها دارند.
علاوه‌ بر‌ این، چاپ لیبل‌ پلی کربنات به دستگاه‌های تولید داخل، ظاهر زیبا بخشیده و از آنها در برابر رطوبت و نور محافظت می‌کند. این لیبل‌ها به دلیل جنس پلی کربناتی که در ساختن آنها استفاده می‌شود -و اصولا کاربرد صنعتی دارد-، استحکام و بالایی داشته و در برابر کشیده شدن دست و سایش، مقاوم است. نوع چاپ پنل پلی کربنات به طور معکوس بوده و از داخل انجام می‌شود، به همین دلیل رنگ و طرح آن به راحتی پاک نمی‌شود و تا سال‌ها ماندگاری خواهد داشت.

نکته: این پنل‌ها به دلایل گفته شده ( استحکام بالا و چاپ معکوس) نیازی به چاپ لمینیت سرد (لمینیت‌کشی) ندارد.

مجموعه چاپ تینی سال‌ها در زمینه چاپ لیبل پلی کربنات فعالیت کرده و آمادگی این را دارد که هر نوع شکل، سایز و برشی (برش استیکر) که شما برای دستگاه‌های خود نیاز دارید را، با رنگ‌بندی موردنظرتان چاپ و در صورت نیاز برایتان برجسته‌سازی نماید. چنانچه بخواهید می‌توانید در این زمینه طراحی لیبل خود را نیز به ما بسپارید.

چاپ لیبل پلی کربنات