چاپ استیکر دیواری و کاغذ دیواری

در هر کجا که مدنظر داشته باشید، چاپ استیکر دیواری یا کاغذ دیواری که یکی از انواع چاپ استیکر تزئینی است، می‌تواند جلوه‌ای خاص به آنجا بخشد.

چاپ کاغذ دیواری نسبت به رنگ کردن دیوار و استفاده از سنگ‌های تزئینی و یا کاغذ دیواری‌های آماده، مزایایی دارد که از جمله آن می‌توان به امکان سفارشی‌سازی استیکر و چاپ طرح دلخواهتان اشاره کرد.

یکی دیگر از مزایای آن نصب آسان استیکر دیواری است. همچنین این استیکرها نسبت به دیگر گزینه‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده و تنوع و زیبایی بیشتری دارد.

مزیت دیگر آن این است که به راحتی می توانید این استیکرها را شسته و سطح آن را تمیز نمایید.

کاربرد استیکرهای دیواری

شما از استیکر دیواری و یا کاغذ دیواری سفارشی، در هر جایی که مدنظرتان باشد از قیبل دیوار شرکت یا محیط کار، فضای خانه نظیر اتاق پذیرایی، اتاق خواب و یا اتاق کودک (چاپ استیکر اتاق کودک) و … می‌توانید استفاده کنید. این استیکرها با تنوع زیادی که دارند به محل کار و زندگی شما جلوه بصری ویژه‌ای می‌بخشند. به طور مثال می‌توانید در محل کارتان طرح، لوگو و یا شعار کسب‌وکار خود را به وسیله این استیکرها روی دیوار نمایش دهید و یا برند و محصول خود را معرفی و تبلیغ نمایید.

از طرف دیگر می‌توانید با نصب استیکر‌های افقی، فضاهای کوچک را وسیع‌تر نشان دهید. از دیگر موارد استفاده این استیکرهای دیواری، پوشاندن ترک و یا ناهمواری‌های دیوار است.

تفاوت چاپ استیکر دیواری و کاغذ دیواری

استیکر دیواری شامل طرحی بوده که به شکل مرکزی روی دیوار موردنظر شما نصب می‌شود و البته در هر ابعادی که بخواهید قابل پیاده‌سازی است. اما کاغذ دیواری متشکل از طرح‌های تکرار شونده است و نصب آن به صورت رول خواهد بود. همچنین استیکر دیواری خودش چسب داشته، ولی کاغذ دیواری جداگانه نیاز به چسب دارد.

مجموعه چاپ تینی آماده است طرح دلخواه شما (انواع طرح‌های پوستری، پوتره و سه‌بعدی) را متناسب با دکوراسیون و فضای‌تان روی بهترین متریال، چاپ و در محل موردنظرتان نصب نماید.

  • متریالی که برای چاپ استیکر دیواری توسط گروه ما استفاده می‌شود، وینیل (چاپ وینیل) بوده و می‌تواند به شکل چاپ استیکر مات و یا براق باشد.
  • متریالی که برای چاپ کاغذ دیواری استفاده می‌شود نیز جنس مخصوص کاغذ دیواری (printable wallpaper) بوده که از بهترین نوع موجود در بازار است.

جنس و موادی که برای چاپ استیکر دیواری و یا کاغذ دیواری که در این مجموعه انجام می‌گردد، بسته به نیاز شما می‌تواند ایرانی، چینی، کره‌ای، ترک، تایوانی و آلمانی باشد.

اگر طرح شما به شکل برش نوشته و یا لوگو (برش استیکر) است، متریال روزرنگ بهترین گزینه خواهد بود. برای افزایش ماندگاری و طول عمر استیکرها نیز می‌توان، چاپ لمینیت سرد را بر روی محصول نهایی افزود.

چنانچه بخواهید می‌توانید نصب استیکر سفارشی خود را نیز به دست همکاران ما بسپارید.

چاپ استیکر دیواری