چاپ برچسب اموال

چاپ برچسب اموال که یکی از انواع چاپ لیبل‌های صنعتی محسوب می‌شود، از مهمترین کارهایی است که برای شرکت‌ها و سازمان‌ها این امکان را فراهم می‌کند که به راحتی بتوانند لیست دارایی‌ها و اموال خود را پیگیری کرده و از سرقت یا خرابی آن تا حدممکن جلوگیری کنند. در حقیقت هر برچسب با بارکدی که دارد به یک دستگاه یا وسیله اختصاص پیدا کرده و در اختیار پرسنلی قرار می‌گیرد که مسئولیت نگهداری آن با اوست.

کاربرد چاپ برچسب اموال

برچسب اموال را می‌توان روی انواعی از وسایل و دستگاه‌هایی چون کامپیوتر، لپ‌تاپ، پرینتر، تلفن، ابزارهای برقی و صنعتی، مبلمان و دیگر لوازم اداری چسباند. به عبارتی برای ردیابی وضعیت هر وسیله‌ای که در سازمانتان وجود دارد، می‌توانید از این برچسب‌ها استفاده کنید.

چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که برچسب اموال را اتفاقا بر خلاف عده‌ای که می‌گویند نباید روی وسیله چسباند تا دیده شود، باید چسباند. چرا که اینگونه با در معرض دید بودن آن، احتمال سرقتش پایین می‌آید.

چاپ این نوع لیبل‌ها به شکل چاپ شبرنگ انجام شده و برای افزایش ماندگاری آن روی محصول از چاپ لمینیت سرد (لمینیت‌کشی) استفاده می‌شود. توجه داشته باشید جنس و چسبی که برای برچسب اموال استفاده می‌شود، باید از قوی‌ترین‌ مواد بوده تا امکان کنده شدن و یا جعل شدن آن وجود نداشته باشد.

مجموعه چاپ تینی با سال‌ها تجربه در صنعت چاپ لیبل، این آمادگی را دارد که چاپ برچسب اموال موردنیاز سازمان و یا شرکت شما را در هر ابعاد و تعدادی که بخواهید با بالاترین کیفیت چسبی که قابل معدوم شدن نباشد، برایتان آماده و ارسال کند. همچنین طراحان ما این آمادگی را دارند که طراحی لیبل شما را نیز به شکلی حرفه‌ای انجام دهند.

چاپ برچسب اموال