SERVICES

چاپ لیبل صنعتی

ما تمامی فرایندهای طراحی، چاپ و برش انواع لیبل‌های صنعتی و امنیتی مانند چاپ برچسب اموال، چاپ پنل پلی‌کربنات انواع دستگاه‌ها، چاپ هولوگرام، چاپ لیبل گارانتی و چاپ لیبل رول را با بهترین كیفیت و متناسب با صنعت شما برایتان اجرا خواهیم کرد.
چاپ و برش انواع استیکر از قیبل چاپ شبرنگ، لیبل کاعذی، لیبل پی وی سی (pvc) و لیبل شیشه‌ای و لیبل ‌ژله‌ای که توسط تیم حرفه‌ای ما انجام می‌شود، بر روی با کیفیت‌ترین و ماندگارترین مواد بوده که در نوع خود منحصر‌به‌فرد است. در این زمینه شما می‌توانید هر آنچه به توسعه كسب‌و‌كارتان كمك می‌كند را از ما بخواهید.

Read More

چاپ برچسب تبلیغاتی

اگر می‌خواهید كسب‌و‌كارتان در میان رقبایتان بدرخشد طراحی، چاپ، برش و نصب استیكرهای تبلیغاتی خود را به ما بسپارید. مجموعه تینی چاپ با در اختیار داشتن به‌روزترین دستگاه‌های چاپ و برش دنیا، این آمادگی را دارد كه پروژه‌های تبلیغاتی شما را با بهترین روش‌های چاپ وینیل، چاپ مش، چاپ استیکر مات، چاپ بک لیت و چاپ لمینیت سرد پیاده‌سازی نماید.
از جمله خدماتی که سال‌هاست تیم ما در این زمینه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده، چاپ استیکر روی شیشه مغازه، ماشین‌های پخش کالا و انواع استیکر‌های نمایشگاهی، با پشتوانه درصد بالایی از رضایتمندی مشتریان بوده است.

Read More

برش استیکر

تینی چاپ این توانایی را دارد كه در زمینه ایده‌پردازی، طراحی، چاپ و نصب انواع برچسب‌های متنوع تزئینی همچون چاپ استیکر ماشین، چاپ استیکر دیواری، چاپ آسمان مجازی، چاپ استیکر لپ‌تاپ، چاپ استیکر اتاق کودک و چاپ استیکر حرارتی لباس به شکل دلخواه شما فعالیت نماید.

اگر می‌خواهید محل زندگی، دفتر کار و ماشین‌تان را مطابق با سلیقه خود و به شیوه‌ای متفاوت و هنرمندانه تزئین كنید، فقط كافیست آن را از ما بخواهید.

`

Read More